НАЙ-ЧЕТЕНИТЕ НОВИНИ ДО 07:29


СВЪРЗАНИ НОВИНИ

Възможни са временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград в периода 21 - 25 октомври

Възможни са временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград в периода 21 - 25 октомври

18 Октомври 2019 | 14:33 | Агенция "Фокус"
Благоевград. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 21 - 25 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Гърмен
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1
Община Кресна
На 22.10.2019 г. /10:30 - 13:00 ч./ - Горна Брезница
На 21.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кресна: Главен Път Е-79, Македония 96, 1 Пътен Тунел на Главен Път Е79
На 21.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Крупник: Главен Път Е-79 Бензиностанция
На 21.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ощава: 54537. 600. 31. 1, Германци, местност Русенци, местност Станковица, къща, Тп2
На 21.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Цар Самуил 1
На 21.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Стара Кресна: местност Кулата, УПИ I-17, Кв. 16, УПИ III Кв 11, Скз Стара Кресна
На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Ощава: 54537. 600. 31. 1, местност Русенци, къща, Тп2
На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли: Вила
На 22.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кресна: местност Градешки Бани Офис, Обект, Неуточнен Адрес Баня, Подината
На 22.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Градешница: Втора 7, 9, 11, 15, 19, 3, 17, 5, 1, 13, 21, 31, 8, 35, 29, 14, 6, 37, 43, 41, 16, 12, 2, 4, 10, 39, 27, 33, 37, 20, 22, 63, 49, 26, 59, 28, 67, 69, 65, 47, 30, 36, 50, 51, 8, 24, 53, 34, Главен Път Е79 Ресторант Воденичката, Аптека, Офис, Ресторант, Заведение, Комплекс, Склад, Кафе, 1, Магазин, Заведение, Офис, Гробето, Двадесет и Втора 5, 4, 1, 3, 6, 2, Двадесет и Пета 3, 6, 1, 4, Двадесет и Първа 1, 5, 3, Двадесет и Седма 5, Двадесет и Трета 11, 5, 13, 3, 9, Двадесет и Четвърта 7, 1, 1, 3, Двадесет и Шеста 25, 12, 4, 27, 21, 11, 2, Двадесета 1, Дванадесета 5, 16, 11, 9, 14, 18, 7, 3, 1, 12, 6, 17, 20, 2, 15, 4, Девета 1, 3, 7, 2, 4, 6, 8, 5, Деветнадесета 6, 4, 3, 13, 11, 1, 5, 9, 8, Десета 7, 1, 4, 3, 5, 6, 8, 2, 9, Единадесета 3, 4, 11, 9, 7, 2, 6, 14, 12, 1, 10, 5, 8, извън регулацията Жилище, Жилище, 8, Времянка, 13, 69, Жилище, местност Градешка Гара Авторемонтна Работилница, местност Рудината, Неуточнен Адрес Тп3, Тп1, Тп2, Осемнадесета 1, 5, 7, 3, Осма 2, 4, 6, Петнадесета 2, 1, Първа 29, 55, 33, 45, 59, 69, 41, 67, 31, 57, 25, 39, 53, 19, 65, 37, 61, 47, 51, 35, 63, 21, 23, 43, 27, 49, 9, Параклис Пресвета Богородица, 17, 15, 1, 11, 13, 5, 7, 3, Седемнадесета 6, 4, 3, 1, 8, 5, 2, Седма 3, 5, 15, 11, 1, 9, 7, 13, Трета 1, 12, 7, 14, 10, 6, 28, 4, 9, 3, 16, 2, 8, 26, 28, 29, 24, 26, 20, 21, 15, 17, 18, 23, 19, 22, 25, 27, Тринадесета 16, 19, 9, 2, 13, 4, 17, 8, 5, 11, 15, Четвърта 3, 2, 7, 18, 27, 23, 13, 24, 28, 36, 32, 8, 19, 31, 22, 4, 6, 21, 15, 11, 34, 14, 20, 25, 30, 1, 10, 16, 5, 12, 17, 26, 33, 38, 40, 46, 44, 42, 3, 41, 37, 6, 43, 47, 45, 46, Четиринадесета 3, Шеста 20, 6, 2, 4, 18, 16, 14, 10, 22, 12, Шестнадесета 3, 2, Поща, М. Гробето
На 22.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Илинденци: Алеко Константинов 22, 4, 2, 13, 6, 10, 5, 8, 1, 9, 3, Белица 2, 11а, 11, Васил Левски 27, 28, Втора 25, Двадесет и Втора 3, 2, 4, 5, Двадесет и Девета 4, 13, 17, 19, 11, 14, 7, 12, 8, 15, 3, 18, 16, 7, Двадесет и Осма 7, 1, 3, 2, 5, 1, Двадесет и Пета 19, 4, 8, 14, 12, 16, 6, Двадесет и Първа 18, Двадесет и Седма 1, 3, Двадесет и Трета 1, 3, 13, 5, 7, 9, 3, 10, 2, Двадесет и Четвърта 9, 4, 2, 3, 7, 6, 5, 7, 4, Двадесет и Шеста 1, Двадесета 3, 15, 9, 7, 17, Дванадесета 1, Девета 16, 2, 7, 8, 10, 3, 6, 5, 20, 13, Деветнадесета 13, 11, 8, 3, 9, 2, 5, 7, 7, 2, 10, 9, 4, 1, Десета 3, 8, 6, Димитър Пешев 1, 3, 6, 2, 10, 8, Единадесета 2, 1, 3, 5, 5, Здравец 7, Илинден 2, Кольо Фичето 8, Костур махала 7, 4, 2, 3, 5, 8, 1, 1, М. Злинска Река - Сусарник, местност Бабище ПИ 040193, местност Горно Поле Помпена Станция, Мраморна 20, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 12, 7, 8, 6, Пета 7, 2, 5, 4, Петнадесета 1, 2, Първа 5, 9, 3, 4, 29, 17, 19, 27, 25, 23, Св. Трифон 10, Свети Мина 15, Седма 7, 2, 9, Трета 22, 33, 28, 27, 25, 29, 34, 37, 19, 36, 31, 32, 32, 61, 43, 8, 59, 48, 65, 18, 46, 42, 51, 40, 39, 45, 66, 56, 49, 55, 53, 67, 41, 44, 21, 9, 26, 10, 15, 11, 13, 16, 6, 18, 17, 12, 14, 7, 8, 1, 4, Тридесет и Втора 9, 12, 4, 1, 10, 7, 6, 8, Тридесет и Осма 8, 2, 5, 1, 6, Тридесет и Пета 9, 1, 9, 6, 15, 11, 20, 13, 5, 3, 5, 22, Тридесет и Първа 9, 7, 8, 4, 2, 6, 7, 3, 1, 5, Тридесет и Седма 1, 9, 5, Тридесет и Трета 61, 6, 4, 5, 2, Тридесет и Четвърта 36, 42, 31, 45, 37, 39, 34, 38, 48, 32, 29, 33, 2, 17, 12, 28, 1, 13, 19, 30, 14, 15, 8, 23, 20, 25, 27, 11, 6, 26, 29, 10, 3, 30, 20, Тридесет и Шеста 1, 6, 6, 8, 10, 9, 1, 12, 18, 5, 2, 3, 4, 2, 1, Тридесета 6, Тринадесета 11, 3, 18, 16, 12, 14, 10, 8, 4, 1, 2, 16, Черноризец Храбър 6 Жилище, Четвърта 4, 11, 2, 15, 5, 13, 3, 16, 14, 24, 17, 2, 18, 21, Четиридесет и Втора 5, 1, 2, 12, 7, 10, 6, 4, 8, 3, 25, Четиридесет и Девета 1, 3, 3, 5, 6, 8, 10, 1, 12, 1, Четиридесет и Осма 3, 2, 12, 6, 7, 5, Четиридесет и Пета 2, 5, Четиридесет и Първа 6, 4, Четиридесет и Седма 10, 36, 5, 11, 8, 7, 3, 4, 1, 4, Четиридесет и Трета 3, 4, 10, 1, Четиридесет и Четвърта 31, 3, 2, 1, 42, Четиридесета 19, 29, 17, 8, 27, 15, 3, 5, 14, 4, 1, 21, 1, 14, 1, Четиринадесета 4, 5, 9, 2, 3, 2, 3, Шеста 2, Шестнадесета 6, 12, 4, 1, 10, 8, 14, 1, 4, 5, 2, Съвет, 3, УПИ І-248, Кв. 26, 4
На 22.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Струмяни: Будител 3, Врабче 4, Димчо Дебелянов 3, 2, 36, Долна Белица 7, 30, 31, 23, 15, 21, 40, 5, 11, 26, 13, 33, 3, 4, 32, 22, 38, 34, 42, 8, 24, 27, 20, 12, 16, 10, 2, 14, 18, 19, 6, 36, 1, 25, 9, 29, 28, Дядо Ильо Малешевски 3, 2, 11, 2, 4, 5, 1, 3, 6, 8, Кочо Честименски 2, Мура 1, 7, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров 1, 12, 3, 10, 8, Пейо Яворов 1, Пенчо Славейков 6, Св. Св. Кирил и Методи 8, 8, 10, Св. Св. Константин и Елена 18, 22, 3, 26, 27, 12, 36, 16, 6, 24, 28, 2, 20, 32, 30, 1, 14, Синаница 8, 4, Спартак 2, 4, 13, 22, 31, 5, 29, 27, 8, 37, 25, 21, 35, 17, 15, 9, 43, 39, 19, 33, 7, 3, 41, Хан Крум 4, 2, Хан Кубрат 6, Христо Ботев 9, 8, 3, 10, 15, 7, 11, 17, 13, 6, 2, Цар Самуил 12, 28, 13, 4, 24, 1, 11, 2, 6, 8, 15, 9, 10, 2
Община Петрич
На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17
На 21.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Марикостиново: Бяло Море 2, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, Георги Раковски 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10, Димитър Благоев 8, 13, местност Високия Рид Склад, Струма 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5
На 21.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Михнево: Гоце Делчев 5, Гоце Дивлев 9, 15, 7, 19, 6, 13, 4, 8, 10, 12, 3, 14, 17, 5, 2, 1, Ел-Тепе 4, 2, 1, 6, 5, 7, 3, Искър 2, 11, 9, 6, 5, 7, 3, 1, Калабак 6, 10, 2, 3, 5, 11, 8, 9, 7, 4, 14, Лазар Данаилов 11, 15, 34, 30, 32, 9, 16, 28, 7, 26, 36, 13, Лазар Маджаров 1, 2, 5, 4, 3, Максим Горки 12, 4, 7, 1, 6, 5, 2, Никола Вапцаров 8, Пирин 8, 1, 9, 13, 6, 4, 2, 7, 5, 3, Шипка 26, 20
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Дреновица
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Баскалци
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Вишлене
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Гега: Боровичко, Боровичкото
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долене
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долна Крушица
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долна Рибница
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Драгуш
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Зойчене
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кладенци, Общ. Петрич
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кукурахцево
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Мендово: Слопотец
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов 1, местност Иловица Мачтов Трафопост, Рокфелер
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов 30, Беласица 46, Георги Измерлиев 24, 18, 20, 16, 22, 6, извън регулацията 1, Македония 44, Маркови Кладенци 51, 49, 30, 27, 32, местност Алачевото Цех, местност Орешката Жилище, местност Чалията Помпа, Помпа, Младост 42, 47, 38, 40, 44, 31, 41, 8, 46, 39, Огражден 36, 53, Отец Паисий 5, 9, 23, 4, 18, 14, 19, 6, 17, Русия 11, Хоризонт 7, Яне Сандански 21
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Струмешница: Струмешница
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Чурилово
На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Чуричени: 000248, местност Куково
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Марикостиново: Димо Хаджидимов 7, 11, 9, 10, Иван Вазов 10, 21, Марица 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, Пирин 4, 2, 5, 6, 14
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 1, 28-ми Октомври 1, Димитър Гощанов, Иван Вазов 1, 3, 2, Княз Борис I 7, Полковник Дрангов 1, Сграда на Тк Гум, Славянска 4, Христо Ботев 2, Цар Борис III 11 Супермаркет, 11а, 9, 9, 16, 20, 15, Яне Сандански 1, 10, 5, 3, 18, 9, 9, 2, 11, 12, 18, 4, 1, 20, 6, 14, 7, 20, 2, 13, 6, 5
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Право Бърдо
На 21.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Генерал Тодоров: 1
На 21.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Айдарски Даб Иловица ПИ 56126. 149. 27, България 60, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов 3, местност Айран Бунар Помпа, местност Бухото Помпа, Помпа За Напояване, местност Бяла Черква Помпа За Напояване, Помпа, местност Джевезлъка Помпа, Помпа За Напояване, Цех, местност Иваник Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица Помпа, Свети Георги 2а
На 21.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев 37, местност Чалтията Автоработилница
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел АМ Струма, *, 1
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долно Спанчево: местност Реката
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кулата: Антон Попов 53, 35, 48, 27, 20, 34, 26, 28, 47, 42, 35, 32, 37, 49, 7, 39, 40, 41, 55, 33, 38, 51, 30, 53, 18, 20, 24, 45, 22, 36, 43, 23, 35, 29, 58, 17, 31, 9, 14, 10, 11, 12, 67, 13, 27, 5, 15, 23, 16, 7, 18, 3, 2, 8, 21, 6, 4, 19, 38, 24, 80, 68, 4, 56, 59, 67, 73, 62, 72, 61, 60, 50, 37, 71, 44, 70, 58, 46, 66, 64, 39, 48, 52, 57, 76, Арда 1, 2, Брегалница 30, 16, 29, 31, 23, 15, 14, 27, 25, 7, 17, 19, 6, 9, 13, 10, 5, 11, 8, 12, 3, 21, 4, 8, 1, 6, 15, 1, 2, Васил Левски 14, 16, 3, 12, 18, 10, 8, 18, 4, 6, 2, Връх Китка 14, 6, 1, 16, 7, 14, 9, 10, 2, 5, 8, 12, 3, Гео Милев 14, 12, 10, 7, 3, 6, 4, 8, 5, 1, Ел-Тепе 6, 4, 2, 3, 8, 1, 7, Жп Кулата, Кожух 7, 6, 9, 4, 8, 2, 3, 1, 1, 3, Кочо Мавродиев 4, 5, 11, 2, 7, 6, Люле Бургас 7, 2, 1, 6, 5, 3, 10, 4, Максим Горки 2, 9, 7, 8, 3, 5, 2, 1, 12, 4, 6, местност Гкпп-Кулата Цех, Администрация, Магазин Белатур Ад, Такси и Разрешителни, Кантар, Митница, Офис, Магазин, Фирма, Павилион, Казино, Паркинг, Каравана, Агенция, Пункт, Канцеларии, Склад, Ресторант, Базар, Бюро, Кантар, Каравана, Помпа, местност Кавако Магазин, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, 1 Гкпп, Усилвател Бац, Отец Паисй 16, 10, 3, 18, 1, 12, 14, 6, 8, 4, Петко Р. Славейков 23, 38, 36, 48, 44, 42, 46, 29, 7, 30, 9, 34, 25, 22, 11, 15, 21, 12, 27, 16, 2, 26, 4, 3, 20, 6, 18, 8, 24, 19, 5, 28, Плевен 24, 2, 28, 30, 32, 10, 22, 6, 14, 12, 3, 24, 20, 21, 26, 4, 1, 8, 2, Рила 1, 8, 11, 7, 9, 3, 2, Стефан Караджа 1, 3, 2, 6, 4, 8, 11, 14, 7, 12, 5, 10, Хр. Чернопеев 2, 1, 2, Цанко Церковски 3, 1, 5, 4, 6, Цар Калоян 2, 3, 1, 4, Поща, Чаталджа 6, 4, 2, 5, Черни Черници, Яне Сандански 10, 4, 5, 3, 8, 1, 12, 9, 14, 6, Янтра 2, 4, 1, 8, 6, 7, 5, 5, 1
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико Път 108, Капанлъко, местност Дабето Фабрика, местност Ливадите Автосервиз, местност Острово Помпа, местност Побиен Камък Помпа, местност Порой, местност Фабриката Цех, Петко Р. Славейков 2
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Марикостиново: 1-141, Асен Златаров 24, 32, 23, 33, 31, 38, 22, 35, 34, 40, 37, 29, 30, 25, 21, 27, 21, 36, 43, 1, 11, 16, 14, 6, 2, 5, 4, 12, 9, 7, 1, 15, 13, 18, 3, 11, 8, 10, 17, 19, Братя Миладинови 25, 26, 5, 15, 6, 10, 24, 12, 4, 8, 18, 9, 1, 16, 26, 2, 3, 7, 22, 20, 44, 35, 30, 41, 19, 26, 47, 17, 43, 38, 25, 37, 46, 31, 27, 32, 48, 51, 42, 21, Бузлуджа 1, 6, 4, 10, 5, 3, 12, 8, Бяло Море 2, Васил Коларов 4, 18, 17, 15, 6, 11, 2, 7, 13, 1, 3, 20, 22, 16, 10, 26, 32, 28, 23, 24, 34, 38, 30, 15, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, 60, 48, 50, 27, 25, 64, 66, 58, 54, 56, Генерал Гурко 4, 6, 10, 8, 2, 9, 5, 18, 13, 14, 16, 22, 10, Георги Раковски 7, 1, 2, 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10, Главен Път Е-79 1 Фтец Мантар Енерджи, Горничето, Димитър Благоев 4, 2, 5, 3, 7, 13, 9, 11, 8, 13, Димо Хаджидимов 3, 6, 8, 2, 5, 1, 7, 11, 9, 10, Долен Засек Склад За Строителни Материали, Драва 2, 1, 6, 3, 4, Екзарх Йосиф 41, 49, 37, 33, 10, 6, 35, 39, 4, 8, 25, 23, 2, 31, 18, 16, 12, 20, 22, 11, 17, 15, 19, 5, 21, Заводска 2, 1, Засеко, Иван Вазов 14, 11, 18, 4, 23, 20, 7, 6, 24, 26, 12, 10, 25, 8, 3, 5, 17, 9, 13, 16, 15, 2, 10, 21, 1, извън регулация, Карл Маркс 2, 22, 9, 12, 16, 5, 10, 14, 18, 8, 6, 24, 1, 4, 11, 7, 13, 3, 20, Марикостенски Бани Ферма, Цех, Тп, Хотел, 2, Марица 6, 48, 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, 33, 4, 19, 6, 16, 37, 31, 11, 35, 1, 5, 29, 7, 27, 25, 8, 3, 17, 21, 13, 32, 12, 9, 18, 23, 2, местност Аджобица-Чалията Бензиностанция, местност Банско Бърдо Павилион, местност Бонаро Бетонов Център, местност Високия Рид Склад, местност Горничето Цех, местност Корията Врем. С-Во, местност Лозарски Андък Свинарник, местност Падарка Свинарник, Казан, Местонст Среден Път Таверна, Москва 3, 4, Неуточнен Адрес Поща, Извън Селото, Извън Селото, Отец Пайсий 15, 2, 10, 1, 17, 11, 12, 2, 9, 7, 5, 13, 21, 4, 19, 8, 3, Петър Берон 2, 4, 1, Петър Стефанов 2, 11, 7, 19, 12, 10, 15, 17, 3, 4, 5, 13, 9, Пирин 4, 2, 5, 6, 14, Пътен Възел АМ Струма, Свобода 5, 4, 3, 9, Стадион, Струма 13, 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5, Христо Смирненски 8, 14, 2, 5, 26, 10, 7, 24, Черно Море 15, 12, 14, 6, 11, 9, 20, 2, 18, 16, 7, 3, 5, 1, 4, 10, Янтра 1, 3, 2, Закуски, Дискотека, Магазин, Тото Пункт
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Хан Кубрат 9
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови 1, България 104, 101, 76, 80, 103, 74, 92, 84, 98, 97, 87, 72, 94, 70, 68, 82, 126, 95, 83, 93, 85, 78, 96, 99, Георги Бенковски, Зиче, Ляшница Потоко, местност Бухото Цех, Помпа, Склад, Ресторант, Сграда, Офис, Жилище, Сонда, Помпа За Напояване, Работилница, Фургон, Обор, местност Зиче Църква, Помпа За Напояване, Жилищна Сграда, Врем. С-Во, Временно Строителство, 8, Жилище, местност Караач-Дамяница Метан Станция, Мтп, местност Кумли Магазин За Строит. Материали, Автосервиз, Временно Строителство, Авторемонтна Работилница, местност Мерата Тп, Временно Строителство, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Под Гарата Автоработилница, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов 1, Стопански Двор
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Рупите: Александър Буйнов 6, 30, 27, 20, 10, 2, 8, 33, 12, 31, 35, 13, 7, 14, 1, 19, 9, 4, 18, 16, 25, 17, 24, 5, 3, 11, Беласица 1, 18, 20, 10, 14, 4, 12, 16, Бяло Море 3, 5, 4, 2, 7, 11, 8, 10, Васил Левски 23, 15, 25, 14, 19, 9, 6, 21, 5, 1, 10, 11, 13, 2, 12, 4, 20, 3, Георги Бенковски 15, 9, 16, 21, 5, 2, 6, 14, 20, 18, 11, 10, 13, 17, 24, 4, 25, 19, 23, Гоце Делчев 10, 12, 18, 2, 22, 21, 3, 15, 6, 19, 5, 1, 20, 7, 11, 9, 17, 13, извън регулацията 1, 1, 2, 1, Илинден 13, 9, 21, 3, 12, 14, 5, 7, 4, 10, 6, 8, 20, 1, 11, 23, 2, Кирил и Методий 25, 30, 15, 16, 10, 8, 24, 5, 7, 3, 4, 21, 6, 9, 18, 2, 13, Кожух 1, 6, 3, 7, 9, 5, Любен Каравелов 32, 35, 26, 24, 16, 7, 13, 3, 12, 20, 14, 34, 28, 22, 18, 30, 33, 6, 4, 11, 10, 35, 18, Маркова Скала 9, 7, 2, 3, 6, 4, Маршал Толбухин 1, 2, 12, 29, 3, 25, 1, 17, 7, 2, 21, 11, 5, 27, 13, 9, 10, 15, 6, 23, 19, 8, 17, 9, Местнос Рупите Вила, Църква, Баня, Почив. Станция, Павилион, местност Корията Помпа, Помпа, местност Мерата, местност Пинговица Помпа, Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Нива, местност Свети Атанас, местност Средно Поле Помпа За Поливане, Помпа, Цех, Помпа, местност Тафтино ПИ 000301, Дом, Цех За Произв. на Плодови и Зе, местност Тухларка Оранжерия, Помпа, Москва 4, 11, 5, 6, 2, 9, 1, 13, 23, 21, 3, 19, 18, 10, 8, Неуточнен Адрес Приемник Бац, Поща, Никола Вапцаров 7, 8, 5, 17, 14, 22, 2, 7, 1, 3, 15, Осми Март 1, 6, 2, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Осогово 10, 5, 3, 4, 6, 1, 8, 7, 2, 1, Петра 1, 9, 15, 11, 17, Пирин 4, 1, 2, 5, 15, 9, 3, 7, 21, 19, 13, 17, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански 17, 13, 1, 23, 25, 22, 27, 23, 6, 16, 8, 14, 4, 18, 7, 2, 3, 10, 1, Софроний Врачански 21, 8, 9, Стопански Двор Тп, Цех, Тафтино, Тракия 9, 2, 1, 14, 10, 6, 13, 5, 7, 8, 3, УПИ Ііі-131, Кв. 7, Хр. Ботев 37, 22, 35, 51, 39, 41, 33, 20, 23, 24, 45, 47, 31, 29, 43, 49, 27, 1, 16, 10, 2, 7, 15, 14, 25, 11, 8, 19, 27, 5, 13, 23, 9, 21, 6, 3, 17
На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Голяма Нива -Кавако, Капсиди, местност Янкулица, Трънката, УПИ 4 и ПИ 014012, М. Градините, УПИ I-111 Кв. 20, Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите, 22, Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите
На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Марино Поле, Общ. Петрич: местност Вадата
Община Разлог
На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев 16, 15, 12, 18, 13, 14, 17, 8, 11, 21, 10, Баненска Буна 7, 30, 1, Двадесет и Девета 4, 10, 29, 12, 8, 6, 9, Двадесет и Пета 1, 30, 36, 5, 15, 28, 38, 2, 11, 34, 19, 9, 12, 14, 3, 6, 7, 22, 26, 24, 13, 16, 10, 99, 20, 8, 18, Двадесет и Първа 8, 3, 1, Двадесет и Седма 32, 58, Двадесет и Четвърта 1, 16, 2, 3, 5, 4, 10, Деветнадесета 32, извън регулацията 99, Неофит Рилски 1, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 18, Пета 10, 24, 14, 32, 26, 30, 16, 6, 12, 2, 20, 5, Първа 1, Трета 17, 22, 11, 26, 20, 16, 21, 23, 14, 13, 19, 18, 9, Тридесета 10, Тринадесета 23, 10, 22, 21, 13, 25, 17, 9, Четвърта 3, Шафле Дере 15, Шеста 13, 6, 4, 2, 1, 15, 33, 8, 9, 5, От Тп Детска Градина
На 22.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Разлог: Христо Ботев 52, 81, 56
На 22.10.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ - Белица, Общ. Белица: Гарата
На 22.10.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ - Разлог: 61813. 645. 21 М. Габавица, Александър Стамболийски 23, Баница 4, 2, 7, 6, 9, 1, 3, 5, 10, 12, 8, Бела Река 12, 2а В, 2 Б, 1, 64, 4 Б, 2 В, 2 А, 1 Дараци, 4 1, 4, 1, 4 4, 4, Булаир 1, 2, 3, Даме Груев 14, 5, 13, 8 Каравана, 8, 7, 10, 11, 9, 16, 12, 15, 19, 3, 6, 2, Изток 4, 3, 19, 4 4, Павилион, 2, 21, 1, 4 5, 20, 5, 5 5, Магазин, Гараж, 1 1, 68 5, 18, Иларион Макариополски 73, 57, 75, 51, 67, 61, 63, 59, 71, 64, 65, 69, 39, 65, Каракьой 5, 10, 7, 2, 8, 4, 1, 9, 6, 3, Предел 3, Тодор Александров 53, Христо Ботев 58, 56, 56, 72, 83, 75, Тп Училищен Комплекс, 77, 48, 101, 54, 99, 23 Б, 23, 23 3, 4, 3, Цар Иван Шишман 5, Цар Самуил 20, 8, 28, 2, 26, Гараж, 5, 14, 3, 18, 22, 6, 4, 16, 10, 66, 4, 1, 20, Черна Река 1, 11, 7, 13, 5, 1, 9, 15, 3
На 23.10.2019 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Разлог: Вихрен 4, 10, 7, 2, 5, 11, 7а, 1, 3, 6, 14, 8, 17, 12, 15, 19, Занаятчийска 30, 38, Изток Тп Изток, Кафе, 6, Искър 3, 1, 7, 19, 4, 13, 15, 21, 9, 5, 10, 25, 17, 2, 8, Малина, Марица 2, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св. Св. Кирил и Методий 4 А, Стара Планина 4, 1, 2, 5, 15, 99, 38, 10, 101, 7, 2, 17, 13, 11, 9, 37, 3, 33, Трети Март 2, 1, 7, 9, 5, 4, Явор 1, 2
На 23.10.2019 г. /11:30 - 15:30 ч./ - Разлог: Вихрен 22, 7, 20, 18, 24, 19, 17, 5, 3, Дунав 3, 10, 5, 19, 2, 1, 6, Занаятчийска 13, 42, 43, 39, 31, 30, 32, 9, 35, 3, 50, 4, 22, 33, 6, 7, 12, 46, 45, 11, 20, 14, 47, 2, 23, 25, 26, 29, 5, 52, 41, 34, 37, 51, 38, 10, 44, 28, 24, 48, 54, 16, 21, 19, Изгрев 44, 34, 38, 12, 14, 24, 18, 16, 30, 22, 2, 6, 40, 26, 8, 36, 32, 20, Изток 99, Искър 65, 26, 35, 53, 12, 6, 16, 14, 57, 31, 10, 39, 59, 28, 27, 45, 41, 33, 30, 37, 18, 47, Марица 1, 2, 4, 3, Стара Планина 8, 39, 99, 33, 58, 19, 21, 25, 27, 31, 89, 37, 29, 96, 23, Странджа 1, 2, 3, 4, Трети Март 9, 8, 2, 92, 10, 1, Черна Река Плевня, Юндола 1, 4, Явор 10, 12, 5, 8, 7
На 23.10.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: IV, Кв 29, IVI-348, Кв. 29, Xl, Кв. 41, Ангел Даракчиев 2, 7, 4, 3, 5, 1, Баненска Буна 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, Втора 31, 4, 2, 12, Двадесет и Девета 1 А, 12, Двадесет и Пета 11, Двадесет и Първа 2, Двадесет и Шеста 37, 8, Двадесета 2, 1, Дванадесета 9, Деветнадесета 1, 7, извън регулацията 100, 99, Конешица 1, местност Конещица ПИ 000597, местност Конищица, Неофит Рилски 43, Неуточнен Адрес Разсадник Длс Разлог, Трета 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4, Тридесет и Първа 1, Тринадесета 2, 13, 9, 5, 1, 11, Четиридесет и Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет и Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет и Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет и Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21, Четиридесет и Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет и Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет и Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет и Шеста 8, 4, 2, Шафле Дере 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1, Тп Банята
Община Сандански
На 21.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански, Жилище
На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Ново Ходжово
На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Спатово: местност Клюнко
На 21.10.2019 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Поленица: Бангеица 042023, Бангийца, местност Целипут, Целипут
На 21.10.2019 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Сандански: Панайот Волов 10, 8, 12, 7, 11, 9, Свобода 14, Стефан Стамболов 58, 47, 14, 49, 37, 39, 41, Целипут
На 21.10.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Сандански: Димитър Талев 2, 8, 6, 4, 1, 10, Иван Вазов 8, 2, 6, 3, 10, 5, 1, 7, 4, Пирин 6, 9, 8, 7, 1, 2, 3, 4, 11, 5, Свобода 14, 38, Чудомир Кантарджиев 53, 55, 61, 51, 63, 57, 59, Юрий Гагарин 32
На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Горно Спанчево
На 22.10.2019 г. /12:00 - 14:15 ч./ - Сандански: Тодор Каблешков
На 23.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Плоски: Бензиностанция Шел
На 23.10.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Враня: 1 ПИ 024003
На 23.10.2019 г. /12:15 - 16:00 ч./ - Плоски: местност Поручик Минков Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса
На 24.10.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 14:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Лешница, Общ. Сандански: местност Струма Рибарник С. Лебница Мтп Лебница 2
На 24.10.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Сандански: Р-Н Индустриална Зона Трикотажен Цех
На 24.10.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Дамяница: Склавска Река
На 24.10.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Лебница: местност Горен Герен, 2, 1
На 24.10.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Струма: местност Полето Скз Струма, 026005, Водна Помпа, Песоците 007025, Полето, Скалата 012002, 1, 2
На 24.10.2019 г. /10:15 - 13:00 ч./ - Поленица: Вихрен 4, 2, 6, 1, 3, Георги Димитров 21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18, Гоце Делчев 12, Гушевица 9, 19, 17, 15, 18, 3, 11, Димитър Благоев 49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32, Изгрев 14, Илия Минев 30, Македония 1, 39, 50, 51, Пирин 2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10, Рила 1, 2, Х-77, Кв. 8, Яне Сандански 17, 23, 21, 25, 3
На 24.10.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Сандански: Крайречна 16, 20, 6, 8, 2а, 22, 18, 8, 12, 3, 14, 14, 2, 22, 16, 4, 1, 10, Свобода 14, Спано Поле 1, 11, 16, 12, 8, Стефан Стамболов 58, 37, 60, 54, 60
На 24.10.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Разлог: местност Пети Километър
Община Сатовча
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кочан: 015218, Аделберт Антонов 8, 13, 6, 3, 7, 14, 12, 8, 15, 8, 5, 11, 15, Анещи Узунов 6, 3, 2, 8, 4, 5, 1, Антон Иванов 1, 4, Бузлуджа 14, 16, Васил Левски 37, 14, 19, 20, 9, 38, 4, 44, 26, 30, 2, 28, 11, 25, 16, 17, 31, 17, 42, 33, 10, 13, 32, 12, 18, 27, 35, 16, 23, 27, 7, 47, 3, 21, 29, 15, 40, Вергил Ваклинов 26, 29, 12, 8, 39, 4, 30, 35, 13, 7, 22, 15, 21, 11, 33, 20, 28, 17, 25, 31, 16, 23, 10, 2, 27, 34, 14, 18, 19, 1, 31а, Георги Бенковски 1, 3, 9, 7, Георги Бенковски 1, Дончо Ганев 9, 16, 8, 6, 5, 3, 7, 4, 18, 15, 10, 5, 14, 17, Еделвайс 7, 3, 2, 5, 4, Здравец 13, 4, 15, 22, 12, 23, 16, 8, 29, 10, 14, 27, 11, 5, 6, 4, 24, 2, 7, 9, 25, 18, Капитан Петко Войвода 18, 7, 13, 11, 19, 21, 9, 17, 20, 25, 27, 23, 29, 15, Кирил и Методи 4, 1, 10, 3, 7, 6, 5, 8, 10, 2, 9, Лиляна Димитрова 9, местност Стопански Двор Цех, Мир 1, 2, 5, Младост 11, 15, 1, 9, 4, 12, 14, 7, 13, 3, 10, 6, 18, 5, 2, Неуточнен Адрес Тп2 Кочан, Неуточнен Адрес Тп1 Кочан, Тп1 Кочан, Осма 4, 8, 6, 10, Осма 1, Отец Паисий 13, 8, 15, 11, 6, 12, 17, 10, 9, 2, 5, 4, 7, Панайот Хитов 6, Пейо К. Яворов 6, 10, 8, 4, 1, 18, 14, 3, 20, 22, 12, 7, 16, 5, 2, Пеньо Пенев 18, 7, 16, 12, 10, 20, 14, Пета 12, Победа 22, 54, 25, 3, 1, 7, 6, 5, 8, 4, 27, Пролет 13, 46, 15, 18, 43, 31, 42, 23, 36, 9, 16, 30, 2, 1, 24, 44, 34, 26, 41, 28, 32, 33, 6, 4, 11, Първа 2, 1, 8, Свилен Русев 1, 10, 12, 6, 8, 4, Свобода 12, Седма 5, 13, Септемврийска 3, 6, 5, 2, Септемврийска 1, 20, 20, Сергей Румянцев 5, Славянска 3, Стопански Двор Шивашка Работилница и Кафе-Бар, Струма 1, 9, 8, 5, 2, 12, 4, 4, 16, 22, 6, 10, 13, 18, 7, 20, Тодор Каблешков 4, Тракия 9, 4, 11, 5, 24, 8, 6, 7, 10, 2, Христо Смирненски 5, 3, 1, 14, 16, 11, 15, 13, 12, Шеста 2, 4, местност Кундевица
На 22.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Кочан: Антон Иванов 1, 4, Вергил Ваклинов 26, 29, 12, 8, 39, 4, 30, 35, 13, 7, 22, 15, 21, 11, 33, 20, 28, 17, 25, 31, 16, 23, 10, 2, 27, 34, 14, 18, 19, 1, 31а, Георги Бенковски 1, 3, 9, 7, Капитан Петко Войвода 18, 7, 13, 11, 19, 21, 9, 17, 20, 25, 27, 23, 29, 15, Младост 11, 15, 1, 9, 4, 12, 14, 7, 13, 3, 10, 6, 18, 5, 2, Неуточнен Адрес Тп2 Кочан, Осма 4, 8, 6, 10, Панайот Хитов 6, Пейо К. Яворов 6, 10, 8, 4, 1, 18, 14, 3, 20, 22, 12, 7, 16, 5, 2, Пеньо Пенев 18, 7, 16, 12, 10, 20, 14, Седма 5, 13, Септемврийска 3, 6, 5, 2, Сергей Румянцев 5, Славянска 3, Тракия 9, 4, 11, 5, 24, 8, 6, 7, 10, 2, Христо Смирненски 5, 3, 1, 14, 16, 11, 15, 13, 12, Шеста 2, 4
На 22.10.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Вълкосел: Бистрица 14, 13, 7, 5, 1, 11, 4, 2, 9, 6, 15, 12, 3, 10, 8, Божур 30, Бузлуджа 24, 25, 37, 44, 40, 28, 23, 41, 27, 29, 35, 26, 42, 38, 50, Заря 24, Лилия 38, 36, 31, 35, 37, 33, 45, 43, 52, 44, 41, 40, 39, 42, Людмила Живкова 9, 10, 4, 3, 1, 6, 2, 14, 19, 5, 17, 15, 12, 11, 7, Люляк 20, 14, 1, 13, 3, 22, Места 1, 3, Неуточнен Адрес Тп2, Рила 1, 2, 3, 5, Стопански Двор, Христо Ботев 3, 5, 14, 6, 12, 8, 7, 2, 4, 9, 1, 11, 10, Лечебница
На 22.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Вълкосел: Балтите, Божур 6, 19, 7, 10, 13, 1, 14, 21, 33, 5, 24, 4, 18, 34, 20, 23, 9, 27, 15, 25, 17, Бузлуджа 18, 22, 2, 7, 14, 8, 20, 24, 15, 1, 21, 13, 4, 6, 16, 5, Васил Левски 21, 14, 13, Георги С Раковски 4, 5, 6, Заря 22, 13, 11, 16, 10, 30, 14, 19, 5, 7, 21, 28, 17, 9, 12, 26, 20, 24, 8, Лилия 26, 14, 19, 2, 34, 21, 12, 8, 16, 29, 15, 6, 31, 3, 25, 10, 17, 24, 70, 13, 9, 11, 4, Людмила Живкова 14, Люляк 14, 7, 15, Неуточнен Адрес Мтп 4, Отец Паисий 2, 5, 3, 1, Прогрес 15, 12, 1, 4, 14, 2, 13, Хан Аспарух 9, 22, 15, 11, 26, 17, 3, 23, 19, 1, 12, 7, 8, 27, 5, 10, 13, 24
На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кочан: 012119, Антон Иванов 5, 4, 2, 3, Антон Иванов 6а, 7, 6, Беласица 3, 1, 5, 2, Бузлуджа 2, 6, 8, 4, 5, 12, 11, 3, 9, 7, Бузлуджа 14, 13, 16, 10, 15, Васил Левски 8, 1, 3, Васил Левски 34, 46, 22, 35, 36, Вела Пеева 1, 2, Вергил Ваклинов 8, 39, 9, 18, Витоша 2, 1, Възход 9, 13, 7, 8 А, 2, 8, 4, 10, 1, Георги Бенковски 1, 3, Георги Бенковски 7, 6, 17, 5, 11, 4, 15, 23а, 23, 8, 13, 9, Десета 10, Димитър Благоев 24, 9, 7, 27, 11, 29, 25, 23, 15, 13, 4, 21, 17, 5, 19, Димитър Благоев 51, 41, 61, 34, 35 Мтс, 43, Долна Лъка, Дончо Ганев 14, 1, 3, 2, Дончо Ганев 4, 2, Единадесета 9, Здравец 16, Ивайло 10, 14, 12, 6, 16, 4, 8, Иван Козарев 6, 1, 4, 2, Лиляна Димитрова 7, 9, 2, 8, 6, 5, 14, 10, 3, 4, 1, Люляк 4, 6, местност Стопански Двор Магазин, Мир 5, 7, 3, Митко Палаузов 1, Младост 9, 19, Младост 11, 2, Неуточнен Адрес Детска Ясла, Кметство, Тп3 Кочан, Неуточнен Адрес Тп5, Неуточнен Адрес Тп4 Кочан, Никола Вапцаров 18, 7, 16, 4, 5, 1, 22, 19, 17, 15, 3, Никола Парапунов 10, 1, 16, Офис, 14, 38, 12, 2, Никола Парапунов 7, 8, 38, 3, 1, 6, 9, 42, 18, 22, 5, 20, 40, 11, 24, Никола Парапунов 4, 7, 2, 3, 5, 6, 10, Отец Паисий 1, Отец Паисий 9, 3, Панайот Волов 2, 9, 4, 7, 5, 6, 3, Панайот Хитов 2, 4, Пеньо Пенев 12, Пирин 1, 3, 5, 4, 2, Пирин 7, Плиска 12, 31, 29, 27, 13, 4, 21, 25, 16, 23, 18, 8, 10, 19, 14, 17, 33, 15, 1, Площада 1 Бар, Площада 1, Победа 48, Победа 44, 31, Победа 25, 16, 10, 40, 72, 23, 27, 62, 42, 32, 44, 1, 7, 21, 35, 29, 3, 33, 5, 34, 13, 31, 37, 30, 39, 52, 18, 2, 14, 20, 19, 38, 36, 56, Пролет 10, 1, 6, 5, 12, 17, 8, 11, 35, 14, 4, 15, 9, 3, 2, 13, Рила 13, Рила 4, 1, 2, 8, 5, 6, 3, Родопи 4, 6, 3, 1, Свилен Русев 1, Свобода 10, 16, 15, 21, 17, 12, 8, 4, 20, 2, 14, 3, 11, 18, 13, 7, Септемврийска 1, 4, Септемврийска 31, 12, 33, 18, 25, 42, 30, 27, 19, 13, 8, 32, 24, 44, 46, 14, 34, 45, 10, 35, 21, 3, 17, 28, 26, 20, 38, 23, 15, Стефан Караджа 2, 9, 11, 7, Струма 16, 14, 15, Тодор Каблешков 3, 1, 8, 2, 6, 5, Тракия 1, 3, Тракия 12, 26, 8, 2, 20, 7, 13, 5, 21, 1, 24, 3, 15, 4, 9, 11, 16, 14, 27, 33, 22, 6, Трета 10, 14, 17, 26, 13, 24, 28, 23, 12, 9, 6, 8, 11, 20, 21, 15, 25, 18, Хаджи Димитър 2, 3, Христо Ботев 24, 4, 22, Поща, Христо Ботев 54, 7, 22, 28, 14, 16, 3, 46, 5, 42, 8, 52, 20, 34, 48, 44, 24, 18, 26, 38, 6, 12, 36, 32, 10, 30, 50
На 24.10.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Туховища: Тп2
На 24.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Туховища: 382, Здравна Служба, Тп1, Кметство
Община Симитли
За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Черниче: Георги Димитров 10, М. Сухата Река Жилище, Магазин
За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Стопанска Постройка, Жилище, Гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Вила, Жилище, Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3
За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3
За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Брестово, Общ. Симитли: Калугеровец
За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Тросково: Баров Път, местност Ливадище, Скз Тросково
На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Симитли: местност Джалева Махала, местност Долно Церово 12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13, Трифа
На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Крупник: Александър Стамболийски 13, Васил Коларов 14, 1, Васил Левски 20, 18, 11, 13, 30, 22, 19, 12, 8, 25, 7, 5, 27, 21, 1, 9, 14, 17, 3, 24, 29, 15, 28, Георги Димитров 1, Георги Трайков 1, 6, Жилище, 2, 28, 18, 3, 8, 24, 27, 12, Даме Груев 5, 7, 9, 4, 2, 1, 3, Димитър Благоев 3, 23, 8, 13, 35, 37, 2, 12, 10, 18, 20, 1, 29, 21, 31, 11, 38, 7, 26, Жилище, 16, 6, 30, 34, 9, 25, Карл Маркс 1, Кирил и Методий 8, 23, 17, 9, 4, 7, 15, 21, 27, 25, 17 Магазин, 3, 6, 11, 1, Кресненско Въстание 9, Жилище, 7, 3, 19, 15, 10, 8, 13, 2, 17, 11, 5, Крупник Бар, Склад, Ясла, Пайсий Хилендарски 42 Жилище, 28, Пейо Яворов 18, Пирин Жилище, 13, 9, 8, 6, 3, 1, 14, 18, Трайчо Костов 12, Хан Аспарух 2, 4, Христо Ботев 1, Яне Сандански 10, 11, 1, 3, 18, 7, 12, 5, 14, 16, 8, 4, 24, 1
На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Симитли: Ораново Жилище
На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: С. Долно Церово
На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Симитли: Іі-760 Кв. 53, Любен Каравелов 2, 7, 9, 4, 6, 5, Ораново, Партизанска 21, 29, 25, 23, 35, 31, 27, Пирин 3, Предел 109, 117, 127, Жилище, 78, 119, 102, 111, 98, 96, 91, 76а, 99, 95, 113, 103, 92, 97, 93, 125, 90, 88, 82, 115, 84, 74, 78а, 94, 76, 100, 104, 107, 101, 89, 80, 73, 86, 105, Преспа 7, 15, 5, 3, 1, 11, Симитли
Община Струмяни
На 22.10.2019 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Микрево: Стефан Караджа 37, Стопански Двор Цех, Бетонов Център
Община Якоруда
На 21.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бабяк: Заведение
На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Тп Чирек
На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гълъбово, Общ. Белица
На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лютово
На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Юруково
На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Якоруда: Васил Левски 2, Кирил и Методи 59, 80, Лазарец 80, Цар Борис III/Георги Димитр 124
На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Краище, Общ. Белица: Десета 7
На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кузьово
На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Орцево
На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Палатик
На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Черешово, Общ. Белица
На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Банско: Княз Ал. Батемберг 13, Св. Иван Рилски 20
На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Якоруда: Айдаре 1, 3, 1, 7, Алпийска 1, 3, 24, 20, 22, 8, 5, 12, 16, 14, 4, 7, 2, 6, 99, 13, 18, 24, Белмекен 3а, 20, 4, 16, 3а, 12, 20, 18, 3, 2, 1, 11, Богдан Войвода 4, 2, 7, 1, 6, 9, 11, 5, 8, Букет/Петнадесета/ 8, 10, 3, Бунтишка 5, 1, 2, 4, 7, 3, 1, 6, 5, Бърдо 3, 6, 18, 16, 99, 20, 14, 18, 26, 8, 24, 10, 26, 28, 34, 9, 7, 12, 19, 5, 13, 22, 27, 11, 21, 16, 14, 25, 17, 99, 20, 23, 18, 35, 29, Васил Априлов 14, 12, 11, 9, 2, 4, 1, 6, 8, 10, 7, 5, Васил Левски 2, 2, 2, 2, 32, 30, 2, 28, 26, 2, 13, 2, 17, 10, 9, 16, 6, 35, 20, 25, 12, 14, 2, 3, 11, 19, 7, 80, 8, 24, 22, 99, 15, 18, 4, 26, 13, 28, Витоша 6, 10, 27, 29, 45, 25, 61, 48, 18, 47, 21, 32, 44, 51, 52, 23, 57, 46, 33, 31, 28, 59, 24, 34, 43, 12, 39, 65, 26, 40, 36, 37, 50, 22, 14, 20, 25, 3, 5, 13, 15, 1, 20, 50, 4, 8, 2, 6, 17, 11, 10, Гоце Делчев 1, 4, 33, 29, 99, 21, 5, 6, 27, 17, 12, 16, 9, 18, 23, 32, 4, 13, 25, 8, 31, 10, 19, 20, 14, 6, 7, 5, 3, 4, 1, 2, Грагьовец/Стефан Чернев/ 17, 15, 9, 14, 10, 6, 22, 27, 8, 2, 3, 15, 7, 5, 1, 21, 16, 11, 12, 19, 17, 31, 18, 13, 4, 28, 23, Градище/Трета/ 17, 9, 4, 6, 11, Грънчар/23-Септември/ 9, 22, 4, 30, 52, 23, 56, 16, 33, 54, 20, 32, 8, 18, 5, 29, 1, 31, 14, 36, 6, 28, 44, 26, 13, 40, 39, 42, 37, 46, 24, 10, 38, 50, 2, 8а, Даме Груев/Никола Вапцаров/ 2, 25а, 6, 20, 2, 99, 35, 12, 33, 37, 41, 39, 4, 5, 29, 10, 27, 8, 31, 2, 11, 17, 2, 25, 3, 7, 99, 5, 15, 94, 1, Дванадесета 5, 2, Девета 9, 3, 7, 11, 9, 5, Джебре/Иван Ботушанов/ 42, 4, Добро Ниве/Партизанска/ 9, 5, 3, 7, 2, 13, 19, 8, 17, 1, 4, 11, Екзарх Йосиф 20, 8, 14, 7, 13, 16, 9, 18, 11, 3, 12, 10, 6, 5, Иван Вазов 4, 5-6, 3, 10, 8, 1, 14, 5, 7, 4, 18, 11, 9, 16, 2, Иван Попкостов 6, 2, 4, 1, 3, Изгрев 15, 7, 1, 20, 10, 8, 17, 14, 18, 5, 9, 13, 19, Кирил и Методи 58, 56, 62, 35, 52, 46, 45, 55, 47, 37, 21, 59, 53, 48, 22, 50, 39, 49, 44, 99, 60, 57, 9, 4, 13, 41, 6, 27, 32, 38, 40, 82, 64, 80, 41, 95, 91, 83, 81, 72, 71, 89, 61, 70, 67, 74, 93, 87, 77, 75, 85, 97, 79, 78, 73, 69, 66, 63, 76, 15, 6, 25, 8, 18, 46, 34, 2, 17, 29, 12, 13, 36, 1, 28, 30, 23, 14, 3, 19, 16, 21, 11, 55, 27, Кожух 10, 23, 21, 23, 21, 15, 6, 8, 5, 17, 4, 1, 12, 19, 18, 9, 10, 14, 13, 16, 7, 3, 2, Лазарец 99, 12, 5, 4, 3, 10, 6, 13, 11, 9, 1, 2, 7, 14, 47, 25, 66, 55, 59, 44, 76, 34, 57, 1, 54, 49, 38, 42, 74, 45, 60, 52, 53, 30, 39, 56, 72, 24, 78, 18, 82, 19, 9, 36, 20, 16, 33, 64, 26, 40, 15, 17, 8, 22, 51, 86, 70, 32, 50, 31, 48, 27, 43, 14, 37, 58, 41, 21, 23, 61, Любен Каравелов/Ат. Хаджиянч 1, 5, 2, 3, 7, 2 5, 9, 11, Македония 23, 1, 12, 5, 8, 4, 7, 6, 2, 11, 16, 3, Места/П. Джеджеров/ 23, 52, местност Буковец, Мусала 13, 8, 50, 11, 5, 4, 6, 9, 1, 2, 1, Неуточнен Адрес, Никифор Филипов 10, 12, 1, 11, 15, 4, 16, 5, 13, 9, 3, 6, 14, 7, Ореховица 2, Освобождение 3, 98, 1, 5, Пелистър 18, 6, 7, 9а, 3, 3, 12, 4, 7а, 10, 2, 8, 7, 7, 18, Пета/Поп Филип Стоянов/ 4, 7, 36, Петко Р. Славейков 23, 2, 1, 100, 70, 7, 9, 73, 99, 17, 3, 25, 6, 10, 5, 75, 8, 15, 2, 12, 12, 31, 24, 10, Пирин 3, 14, 10, 22, 7, 18, 20, 5, 12, 4, 24, 2, 6, 1, 9, 16, 5, Първа/Илия Колев/ 5, 1, 3, 6, 2, 4, Родопи 9, 9, 12, 2, 5, 10, 8, 7, 29, 1, 3, Седма 5, 1, 7, 3, 12, 3, 2, 17, 4 2, 10, 6, 9, 11, 7, 13, 8, Солун/Мустафа Кьоров/ 6, 7, 15, 3, 1, 9, 13, 5, 8, 11, 11, Софроний 33, 25, 31, 37, 16, 40, 18, 24, 43, 23, 27, 36, 1, 34, 29, 99, 20, 35, 41, 39, 22, 1, 30, 14, 35, 20, 12, 3, 21, 13, 10, 6, 11, 2, 15, 16, 8, 19, 18, 17, 7, 1, Стара Планина 17, 8, 2, 4, 9, 11, 7, 6, 13, 1, 5, 3, Стефан Караджа/Никола Карад 13, 7, 23, 10, 1, 21, 17, 9, 11, 12, 5, 4, 3, 2, 15, 6, 27, Стойко Маджере 14, 22, 14, 5, 3, 6, 11, 13, 23, 20, 8, 21, 9, Стокевица 16, 12, 2, 9, 17, 5, 1, 4, 13, 98, 21, 11, 23, 25, 6, 10, 7, 8, 9а, 99, Стоян Табаков 6, 2, 10, 4, 12, 8, 1, 3, 9, 6, 11, 7, 8, 12, 5, 10, 4, Трещеник 17-84, 1, 3, 2, Тринадесета, Хаджи Никола Вардев 14, 18, 6, 1, 3, 17, 9, 2, 37, 35, 11, 22, 19, 24, 33, 39, 4, 5, 15, 16, 10, 21, 31, 12, 20, 28, 43, 26, 41, Хаджиалиш/Чавдарци/ 5, 10, 6, 2, 48, 110, 48 1, 110, 56, 14, 28, 17, 20, 110, 16, 9, Христо Ботев 31, 68, 35, 51, 37, 41, 49, 40, 9, 47, 39, 57, 74, 55, 9а, 72, 99, 54, 76, 62, 56, 60, 58, 50, 38, 75, 53, 66, 64, 42, 45, 48, 70, 2, 24, 37, 27, 6, 34, 22, 14, 21, 27, 11, 33, 16, 8, 15, 13, 28, 4, 20, 10, 31, 26, 220, 25, 18, 35, 32, 19, 29, 24, 17, 1, 30, 62, 2, 5, 3, 1, Цар Борис III/Георги Димитр 97, 123, 101, 83, 76, 87, 89, 105, 106, 81, 71, 2, 118, 144, 112, 91, 69, 93, 99, 128, 116, 78, 84, 9, 1, 124, 74, 102, 90, 111, 107, 88, 3, 79, 85, 92, 98, 75, 120, 77, 52, 109, 126, 86, 73, 122, 50, 80, 108, 67, 159, 103, 100, 82, 96, 95, 110, 63, 111, 156, 144, 117, 89, 146, 130, 139, 85, 140, 142, 115, 138, 216, 136, 204, 199, 210, 173, 188, 222, 165, 161, 151, 229, 182, 183, 232, 1, 228, 213, 179, 227, 9, 217, 223, 159, 178, 186, 219, 99, 225, 221, 218, 138, 167, 215, 201, 163, 39, 89, 235, 155, 194, 226, 205, 236, 189, 208, 175, 27, 206, 193, 180, 209, 224, 3, 190, 192, 184, 196, 195, 197, 169, 211, 157, 181, 230, 237, 216, 6, 153, 187, 234, 177, 137, 66, 15, 51, 19, 33, 54, 47, 1.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

СНИМКА НА ДЕНЯ
Демонстранти хвърлиха коктейли
Демонстранти хвърлиха коктейли "Молотов" срещу полицията в Хонгконг. 18 ноември ...

ВИДЕО
Безпрецедентно наводнение във Венеция
Безпрецедентно наводнение във Венеция
Официалната страница Информационна Агенция Фокус във Facebook
Начало | Услуги | Архив | Партньори | Тарифи | Радио реклама | За нас | Общи условия | Кариери | Контакти |
© 2019 Информационна агенция ФОКУС Съдържанието на Информационна агенция ФОКУС и технологиите, използвани в интернет страницата, са под закрилата на Закона за авторското право и сродните му права. Всички текстови, аудио, видео, фотографски и графични изображения, публикувани в базата данни, са собственост на Информационна агенция ФОКУС, освен ако изрично е посочено друго. ПОЛЗВАТЕЛИТЕ и АБОНАТИТЕ се задължават да използват материали от информационната база данни съгласно Общите условия на Информационна агенция ФОКУС и действащото в Република България законодателство.